| Andreiku a întrebat:

Am o mare problema. Am facut ceva la pc si nu mai merg jocurile! Cred ce e de la placa video. Dau click dreapta-proprietati-settings si acolo mai jos imi scrie la Display default monitor on!
De ce? Inainte ma lasa sa aleg placa video dar acum nu! Ce sa fac ca sa pun la loc la display placa video?
Am windows XP. Placa video este ATI RADEON 7000. Ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce-ai putea sa faci decat sa reinstalezi driverul? Hai sa ne intrebam!

| Jipa95 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul placii video, si instaleaza-l inapoi.

| AlexL28 a răspuns:

Instaleaza driverul din nou