| Anonim0100 a întrebat:

am o mare problema cu need for speed mw ruleaza greu foarte greu! si am un pc asa:amd athlon x2 4450e(2.80) 2 gb ram, placa video nVIDIA 7025/630a ( onboard) os:windows7! ajutor! funda* vot ce vreti!

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Cumpara-ti o placa video, cele onboard nu fac fata, mai ales la jocuri de genul NFS.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Placa video e super slabaa

| MarcuMarius0912 a răspuns:

Intrebarea este daca ai un antivirus, dinc cauza virusilor apar erorile la joc sau o alta cauza ar fi windows 7

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim0100 explică (pentru MarcuMarius0912):

Da nu-e problema windows7 cam toate jocurile sacadeaza din cauza la placa asta trage in jos tot sistemu-l

| Anonim0100 explică (pentru TheRed):

A virusi nu am am scanat ieri cu avast 7 si nu mi-a dectectat nimic

Răspuns utilizator avertizat