| Alexandru_Radu_1997_sil0 a întrebat:

Salut am o mare problema, eu lucrez de ceva timp in pinnacle video studio 15 si am o problema pe care nu stiu cum sa o repar. Filmul la care lucrez are 60 de minute si pe la minutul 4 o secventa care nu este pe time line imi apare peste secventa care este pe time line, ce pot face? AJUTOR

Răspuns Câştigător
| yourcrys a răspuns:

Secventa care nu este pe timeline o sa o stergi daca o mai ai apoi unde vrei sa o pui prin drag and drop o bagi unde vrei dar ai girja sa fie totdeauna intre cele doua lini negre care arata secventele altfel se baga peste cum ai patit tu. Funda?big grin