| Jko4r111 a întrebat:

Am o mica dilema, cum este posibil ca o persoana sa imi apara la prieteni pe facebook chiar daca eu nu i-am dat accept? Si culmea este ca a aparut si la cei mai buni prieteni ai mei /familie tot asa fara sa-i dea accept. Cum este posibil asa ceva? Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| diana1211 a răspuns:

Pai mi s-a intamplat sa am un prieten caruia nu i-am dat accept. Daca nu il cunosti iti sugerez sa il stergi.Ar trebui sa iti schimbi parola pentru orice eventualitate in caz ca cineva ti-a aflat-o.Si daca ti se mai intampla ar putea fi o defectiune pe facebook. Sper ca ti-am fost de folos.

3 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

E foarte posibil ca cineva sa iti fi sparta parola. Daca se va mai intampla ceva de genul acesta in ciuda faptului ca ai schimbat-o, contacteaza administratorii facebook

| MATYMAX a răspuns:

Nu am inteles

| MATYMAX a răspuns:

Nu am inteles
de ce au blogul nstru si al vostru