| aLeXFotballClub a întrebat:

Mai are rost sa cumpar un joc de pe steam(problema e cu bazarul din cs go) Raspundeti doar cei care stiti despre ce e vorba
Aveam contul de mai mult timp dar am schimbat parola si scrie csva gen Steam Guard si nu mai stiu cum) si spune de o perioada intre 30 zile si un an
Cs go-ul e primit cadou!
Mai are rost sa cumpar un joc ca sa mearga steam guard sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca ai primit CS GO cadou, trebuie sa cumperi un joc sa beneficiezi de toate facilitatile. Si eu am primit CS GO cadou si nu pot sa beneficiez de tot. nici nu-mi creste nivelul.

| aLeXFotballClub explică (pentru Ineys):

Conteaza suma jocului?

| Ineys a răspuns (pentru aLeXFotballClub):

Nu cred.

| aLeXFotballClub explică (pentru Ineys):

As vrea sa fiu sigur! happy daca te poti interesa fac 5 intrebari si iti dau 5 funde!
Multumesc anticipat!

| Ineys a răspuns (pentru aLeXFotballClub):

Nu cred ca e important, acolo zice ca trebuie sa faci o achizitie, dar nu precizeaza ce achizitie, deci nu cred ca e relevant.