| rem1x70 a întrebat:

Am o mica problema... m-am conectat mai demult pe youtube cu contul meu de la altcineva si acum nu mai stiu cine era si vreau sa ma deconectez fiindca imi uple youtube-ul de toate cacaturile si ma enerveaza... stie cineva vreo solutie despre cum sa ma deconectez de pe toate dispozitivele la care sunt conectat?
Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Schimbi parola. Din optiunile contului Google retragi toate parolele pentru dispozitive si faci altele noi.