| bboy a întrebat:

Salut, recent am observat ca pe contul meu de Youtube tot imi apar videoclipuri suspecte in sectiunea Istoric si clipuri apreciate. Mentionez ca eu nu am urmarit acele clipuri si nici nu am apreciat.Am incercat sa schimb parola si sa ma deconectez de pe toate dispozitivele dar problema inca persista. Aveti ceva idei de ce se intampla asta?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Folosesti cumva wifi de la un router ceva? Daca da, atunci de acolo vine, in cazul in care ai acasa internet, deci nu ala ce ti-l da compania pe telefon, vorbesc de netu de casa.In cazul asta la netu de acasa se pot conecta mai multe persoane,parintii tai, fratri etc, iar ce cauta aia ramane pe cum ii zice ip rahat peste prajit, intelegi tu ce vreau sa zic.

Daca insa este doara netu retelei telefonice si numai tu folosesti, aia ma depaseset, intreabai pe aia de ce se intampla asa.

| ionur a răspuns:

Hakeri -_-

| AndreiSingurul a răspuns:

Poate iti ia cineva telefonul cand nu esti atent si se uita el

| Istrate96 a răspuns:

Poți încerca să vezi dispozitivele conectate pe contul tău de google.
-Gestionați-vă contul google> Aveti recomandari de securitate> Dispozitivele dvs.