| CristiB93 a întrebat:

Salut am o motocicleta piagio electronica si nu stiu ce are scoate un sunet urat porneste greu si cand il pun sa traga se opreste iar la relantiu nu sta carburatorul este in regula iar bujia la fel dar nu stiu ce are daca stiti va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| stefan1707 a răspuns:

Incearca sa te uiti la filtrul de aer... nu prea inteleg motocicleta electronica?
schimbai pistonu si cilindrul mai verifica si tu uleiul din cand in cand daca nu are ungere de duce repede
mai pune si tu un capacel de ulei in benzina cand umpli rezervorul