| aloken a întrebat:

Salut,am o nelamurire despre un comentariu pe YouTube.Am pus un video pe yt acum ceva timp iar azi m-am trezit ca cineva mi-a lasat un comentariu deoarece am primit o notificare pe telefon si in acel clopot de la youtube.Cand dau sa vad comentariul nu apare in sectiunea comenturilor.De ce? Se poate ca tipul sa-si fi sters comentul...Intreb asa deoarece este un tip care face musica cu 3k abonati si sunt chiar curios.Mesajul incepe asa : "Hey! How old are you? lol Just noticed your commen..."

6 răspunsuri:
| kalex a răspuns:

Incearca la "Likely Spam". Daca nu este acolo inseamna ca a fost sters comentariul. Bafta!

| ionesccatalin a răspuns:

Ai incercat si de pe PC?

| aloken explică (pentru ionesccatalin):

Da

| ionesccatalin a răspuns (pentru aloken):

Cel mai probabil si-a sters comentariul. Incearca sa iei legatura cu el si intreaba-l. Cel mai simplu.

| TarraDeVil a răspuns:

Există posibilitatea să fie un bug de la Youtube.Sau şi-a şters comentariul. Poţi încerca mai târziu să intri.

| Henryxavi a răspuns:

Poate cineva a șters-o. Dar dacă atunci când vezi un comentariu mergi imediat, probabil că poți vedea ce a comentat persoana respectivă. O soluție rapidă pentru sunetul de notificare a mesajelor dvs. aici https://suoneriemp3.com/sms/