| Leeroy a întrebat:

Salut, am o placa video Leadtek Nvidia GeForce GTX 560 exact ca aceasta: http://www.emag.ro/......EPQFDBBBM/ si am probat-o dar monitoru nu mi se aprinde dar ventilatoru de la placa video merge oare trebuie sa ii pun un alimentator de la sursa?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Salut. Da, are nevoie de alimentare acest model, e normal sa mearga ventilatorul dar sa nu primesti semnal video daca nu este alimentata. vezi ca ai un adaptor inclus in cutie. Citeste manualul.

| Leeroy explică (pentru pcsick):

Mersi, de raspuns o sa-mi cumpar unu ca nu am asa ceva in cutie.

1 răspuns: