| DreamHouseit a întrebat:

Salut am o placa video NVIDIA GeForce 7100 GS. memorie : 256.0 MB.
Este cat de cat buna.
nu prea ma pricep. funda + vot

4 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Eu zic ca nu, nu e nu stiu ce. 256mb? serios? aia nu valoreaza nici 100 lei. i-ati de pe eMAG o placa video de 1gb.eu am avut o placa de 128 si am schimbat-o cu ati raedon 5450. placa a constat 140 lei si sunt foarte multumit de ea

| LoQSkrYpt a răspuns:

Este una buna, depinde la ce, de ex sunt bune de gaming

| BlacKGabriel a răspuns:

E cam depasite de jocurile care au aparut! mai bine ia-ti una de 1gb ram si 256bit bus memori! asta ar trebui sa iti duca toate jocurile care au aparut

| xXxDaryusxXx a răspuns:

Da este FOARTE FOARTE buna stiu pentru ca si eu am una si sunt foarte multumit de ea.Se merita una ca si aceea.Bafta cu ea!