| Andresso a întrebat:

Am o placa video rx 5700xt de la Asus rog strix care merge impecabil si o placa de baza msi x570 A-PRO.
Placa de baza nu prea imi place ca are temperaturi cam mari la chipset si nu are suport wireless.
Iar legat de placa video, vreau sa-mi iau un rtx 3080 sau vad eu un 2080ti la mana a 2-a.
Iar la placa de baza as alege iar un alt x570 dar cu wireless si sa fie preferabil de la gigabyte aorus sau Asus.
Componentele le am de vreo 4 luni cu tot cu garantie.

Cu cat le-as putea vinde, la un pret cel mai mic sa zicem. Nu ma avant sa le vand dupa 10 ani, vreau sa le vand mai repede?

M-am gandit sa vand placa de baza cu 600-650 lei si placa video cu 1550 lei, ce credeti?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cam -30% fata de magazin daca sunt doar de 4 luni

| sierra1 a răspuns:

ACUM dacă iei jumătate din prețul plătit, e ultra bine!