| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre noile Procesoare si noile Placi Video de la AMD? Cat la % se recomand si cat la % sunt bune pentru Gaming Extrem? Cate FPS-uri o sa am in PUBG daca pun cel mai nou Procesor si anume:AMD Ryzen 9 3900X si cea mai noua placa video de la AMD si anume:Sapphire Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bit si alaturi de o placa de baza special doar compatibila cu AMD si anume:GIGABYTE AORUS X570 PRO? Dar ce parere aveti si cate FPS-uri credeti ca o sa am in PUBG cu aceasta combinatie de componentetonguelaca Video Asus Rog Strix RTX 2080TI OC, Placa de baza ASUS ROG RAMPAGE VI EXTREME OMEGA si procesor:Intel Skylake X, Core i9 9980XE Extreme Edition? PSbig grinar cate FPS-uri o sa am in PUBG daca nu pun la configuratia full AMD aceea placa video Sapphire Radeon RX 5700 XT 8GB si o sa pun aceasta placa video: ASUS Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bit?

3 răspunsuri:
| Stefan03 a răspuns:

Sunt bune. Nu stiu la ce te referi cand spui ''Gaming Extrem'', adica toate setarile pe ultra? Da, nu ai nevoie de toate alea enumerate mai sus. Daca achizitionezi toate componentele noi de la AMD aparute anul acesta doar pentru PUBG atunci sunt bani dati degeaba. In orice caz, peste 150

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan03 a răspuns (pentru mafiot1):

Pe very low peste 150 probabil si in CS:GO 450-500 nu stiu.