| Denila123 a întrebat:

Salut,, am o plasma Tesla care a căzut telecomanda în apa,, și n-a mai mers am mers am cumpărat una la fel și nu merge decât sa pornească decât plasma alt ceva nu face nu schimba. Am mers am loat alta identica tot nu merge,, oare ce ma sfătuiți ca nu mai înțeleg nimic,, difera doar culoarea la butoane în rest e la fel la fel

1 răspuns:
| timidu89 a răspuns:

Salut! Al meu nu mai pornea nimic TV, asa din senin. L-am dus la reparat, l-a pornit de la buton si a mers tot. L-am scapat si pe jos, de la 1, 60 cm aproximativ, dar tot merge laughing Ar trebui sa mearga daca telecomanda e identica, daca e in garantie mergi cu el la reparat. Dar telecomanda e aceeasi marca? Ca daca e cumparata de prin Careffour de exemplu e posibil sa nu fie buna