| HHaaPPyy a întrebat:

Am o prietena care tot vrea sa-i cant... Ca nu mi-a auzit vocea cand ii cant... Eu nu sunt asa de bun la cantat ( cel putin asa cred eu). Daca se poate sa-mi dati si mie un program cu care pot face ca vocea mea sa se auda mai frumos.
Multumesc. Cel care-mi da program-ul primeste funda.

PS: M-a pus sa-mi inregistrez vocea si sa o pun pe telefon si sa-i dau inregistrarea la scoala

3 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Ce vrei tu nu se poate un un simplu program, poti descarca doar o aplicatie pentru a-ti face vocea haioasa dar nu sa se auda frumos.

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Tie rusine de vocea ta? foloseste phone joker (aplicatie pe telefon )

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Deci, eu una folosesc Audacity penntru orice format sunet. In acest program ai optinuea de a insera tu un sunet sau sa-l inregistrezi pe loc cu ajutorul unui microfon. Sau poti sa le faci pe ambele odata. Ai in bara de editare schimb de viteza, de tempo si multe altele. TI-L RECOMAND. FUNDA?