| DoRu a întrebat:

As vrea sa-nvat sa cant fainbig grin... daca m-ati putea ajuta cu programe ceva de facut muzica faina... si daca ar fi sa-mi da-ti un program de facut muzica daca se poate sa nu se auda cand eu pun muzica sa cante sa nu se auda in program, sa se auda doar vocea mea si eu sa-i pun o melodiebig grin
Si vocea sa se auda calumea, misto...
Hai... Funda...

EU cred ca am voce...

2 răspunsuri:
| LupCuBlog a răspuns:

Formuleaza corect si dupa vorbim happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei sa te ajute TPU? daca tu scrii niste chesti pe care nu le intelegem (eu cel putin nu pot sa descifrez ce vrei).