| JustClaudiu a întrebat:

Am o problema. Am reinstalat windowsul(Xp). Bara se vedea normal, dar dupa un restart bara a devenit asa: http://postimage.org/image/4gdiy4muz/

Am bagat si Seven Remix si degeaba.
Solutie?

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Click dreapta pe desktop si de la proprietati poti sa modifici stilul( sa arate tema clasica- gen windows 95, sau xp, sau poti face cum vrei tu paleta de culori.)

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

E oky pentru ca a revenit la schema initiala. Nu te speria tot poti sa alegi la properties. Sfat daca doresti sa customizezi xp-ul alege www.crystalxp.net si au ei acolo programele de customizat gratis care chiar merg:)

| SmokeyEye a răspuns:

"INVALID SERVER NAME" nu pot sa vad imaginea postata de tine. Descrie mai bine problema.

| JustClaudiu explică (pentru SmokeyEye):

Bara de jos(care contine start) se vede ca la windows 9, stilu' ala vechi. Cum fac sa se vada normal, macar.

| JustClaudiu explică (pentru JustClaudiu):

Windows'98