| tudorvld a întrebat:

Am o problema : Am un calculator care nu mai porneste, adica : m-am uitat in el si porneau ventilatoarele dar cel de la procesor se oprea din cand in cand
Procesorul este Intel core 2 duo socket lga 775.
Ar putea fi de vina placa video pentru ca am schimbat-o de curand.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| danyboy_6762 a răspuns:

Pai din cum te-ai exprimat nu are cum sa fie de vina placa video si acel ventilator mai exat mufele nu faceau contact bine si era intrerupta functionarea lui. cred ca ti s-a ars procesorul pentru ca nu era bine racit!