| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema..cand vreau sa deschid un fisier in doc..il deschide..doar ca nu citeste caracterele..imi da eroarea asta : http://i.imgur.com/uCrzzZB.jpg

Cum o rezolv?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Office Online, moca si de la Microsoft...

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Îl deschide... dar nu cu Word, ci cu WordPad. Care nu e compatibil cu fișierele.doc ale versiunilor M$ Office mai noi. Instalează M$ Office ultima versiune sau dacă nu ai posibilitatea, încearcă cu Open Office, sau caută la ei pe sait (Micro$oft adică) M$ Word viewer - e gratuit și poate afișa orice fișier.doc. Doar că nu îl poți edita; poți însă să faci copy/paste în WordPad, de exemplu.