| Someonewhoappreciatelife a întrebat:

De ceva vreme cand vreau sa deschid un file nu se deschide in aceeasi fereastra dar se deschide o noua fereastra. Cum sa rezolv aceasta problema? Va multumesc.

6 răspunsuri:
| iurii75 a răspuns:

Am vrut săți scriu un mesaj dar nu-mi permite statutul. te pot contacta cumva?

| Someonewhoappreciatelife explică (pentru iurii75):

Acesta este e-mail-ul meu: slavicu@gmail.com

| geop a răspuns:

Este o opţiune care trebuie debifată. Mergi la Tools la folder options şi ai opţiunea de Browse folders şi să fie prima. Sau tu vorbeşti de browserul de internet? E tot o opţiune acolo, la preferinţe. Nu ştiu ce browser ai.

| Someonewhoappreciatelife explică (pentru geop):

Este vorba despre ferestrele ce le deschid pe calculator. De exemplu când deschid mapa muzică apare o nouă fereastră cu fişiere.

| geop a răspuns (pentru Someonewhoappreciatelife):

Asta nu mai ştiu.

| Someonewhoappreciatelife explică (pentru geop):

Oricum multumesc!