| Rocky1610 a întrebat:

Am o problemă căreia nu îi dau de cap. Acum câteva zile am făcut câteva mutari prin cameră și am poziționat calculatorul mai aproape de TV cu scopul de a putea folosi HDMI-ul, de atunci, dacă mă uit la TV și calculator este aprins in același timp, cablul TV se vede foarte urat in pătrățele ( ca in poză), dar nu la toate posturile TV. Țin să menționez că am internet și televiziune de la RDS-RCS. Care ar fi problema și cum aș putea să o rezolv?
https://imgur.com/a/l9fte2v
Cam așa se vede.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil este o interferență. Îndepărtează cablul TV cât de mult poți de PC și cablul HDMI

| BlondaBlondii a răspuns:

Posibil sa fie o interferenta intre tv si pc.