| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

Salut, am o problema cu calculatorul,toate aplicatiile Microsoft,winamp,aproape toate nu mai functioneaza apare doar sigla de chrome pe toate apliicatiile calculatorului,e posibil sa se fi sters ceva foldar si din aceasta cauza sa nu mai mearga nicio aplicatie, cum sa il repar?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Daca in Start scrii WORD si il gasesti se deschide?

| Deji_Emanuel-Andrei_2001 explică (pentru sierra1):

Nu zice ca trebuie descarcat, toate aplicatiile is asa!

| sierra1 a răspuns:

Ciudat. Calea easy - reinstaleaza ce nu merge

| Deji_Emanuel-Andrei_2001 explică (pentru sierra1):

Am incercat, tot aceeasi treaba imi apare o foie cu iconita de la chrome, toate apliicatile calculatorului (in afara de My Computer, Cos de gunoi, Control Panel ) si toate aplicatiile care la descarc de pe chrome

| Deji_Emanuel-Andrei_2001 explică:

Am observat ca extensia e.lnk sau.ini nu mai e.exe