| tatu90 a întrebat:

am o problema cu conectarea la facebook. imi apare urmatoarea eroare, si chiar daca am sters si cookiurile si am resetat brouserul tot nu merge! acum 2 zile am instalat kaspersky antivirus valabil 30 de zile (nu ma prea pricep la treburi de genu, dar am facut-o pana la urma) si cred ca din cauza asta facebook nu se mai conecteaza. Am incercat si cu mozilla si cu chrome si nu merge pe niciunul. Ce sa fac? Conectare imposibilă

Firefox nu poate stabili o conexiune cu serverul www.facebook.com.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Cheamă pe cineva de la internet sa rezolve problema happy este cu siguranta de la viruși