| T3JS a întrebat:

Am o problema cu card reader-ul de la aparatul digital. Cand il conectez la calculator, imi apare asta http://oi46.tinypic.com/23vz0bq.jpg. Nu stiu ce sa fac, card reader-ul e nou, nu cred ca e stricat. FUNDA!

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai iti zice ca este o versiune de USB mai mare a card-reader-ului si tu l-ai conectat la un port USB de o versiune mai mica. asta nu este o eroare ci doar o recomandare (card-reader-ulul va functiona insa la viteza mai mica din cauza ca la calculator ai port-uri USB mai vechi)

| T3JS explică (pentru al3xander):

Problema este ca nu mai functioneaza, desi a mers de cateva ori sad

| al3xander a răspuns (pentru T3JS):

Ai incercat sa schimbi port-ul USB?