| ciufiXXXXXX a întrebat:

Heii `! Am si eu o problema...
Cand incerc sa bag adaptorul cu card de memorie de la aparat de fotografiat imi spune "Cardul nu e formatat. Formatati acum?"
Sau imi zice ca nu accepta fisierele..Ciudat pentru ca pana acum nu avea nimic.
Va rog ajutati-ma!:*:*

3 răspunsuri:
| kijary a răspuns:

Incearca sa formatezi cardul pe calculator.

| ciufiXXXXXX explică (pentru kijary):

Da dar am lucruri destul de importante pe el, si daca il formatez se vor sterge

| kijary a răspuns (pentru ciufiXXXXXX):

Pai nu chiar trebeie sa-l formatez, incearca sa vezi daca poti sa citesti cardul pe pc, si daca nu functioneaza atunci incearca sa dai ceva programe de citit carduri.