| EmptyMind a întrebat:

Salut.Am o problema cu conexiunea wireless.De cand am noul router sau modem habar n-am cei-i HG655B de la romtelecom clicknet am numai probleme.Problema mea principala este ca astazi conexiunea wireless se tot "intrerupe", se deconecteaza si revine dupa 30 secunde inapoi si este foarte enervent.Va rog dati-mi un sfat.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Du-te si schimba-l sa iti dea altul probabil ii tot pica semnalul. si asta e nasol. Sa vina sa vada functionalitatea parametrilor. Dar sa te tii de ei ca sunt mistocari.

1 răspuns:
| piciuk a răspuns:

Schimba firma. cei de la click net nu sunt absolut deloc seriosi si nu dau importanta problemelor clientilor.