| Cezy_3772 a întrebat:

am o problema cu laptopul meusad. deci ma jucam GTA Romania si deodata sa intrerupt jocul si mi-a aparut descktopul. dar nu asa cum trebuia sa apara. sad el trebuia sa fie pe tot ecranul laptopului dar e mult mai mic si unde e gol e negru, si e si calitatea proasta, nu se vede nimic bine sad. peste tot unde intru tot asa se vede sad va rog cine ma poate ajuta?sad unde trebuie sa dau sau sa fac ca sa se rezolve?saddau funda si punct:X.va rog sad

Răspuns Câştigător
| ill_9239 a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia ecranului. Daca prima solutie nu merge, atunci reinstaleaza driverele video si daca niciuna nu merge, inseamna ca placa ta video are probleme.

1 răspuns:
| HuskyBoy99 a răspuns:

Da click dreapta pe desktop, apasa properties, apoi mergi la settings si du acea sageata din stanga la a doua linie(a doua liniuta din stanga adica la asta:l (|)l l l l