| Cristian_Razvan_1999 a întrebat:

Salut,am o problema cu leptopul am parola pe bios si as vrea sa stiu cum scap de ia,cu un program, ca nu ma pricep sa desfac leptopul.

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Hmmmm,din cate stiu un laptop ar trebui sa aiba un fel de mini baterie, atasata la placa de baza(dc? pai daca cumva cade curentu sau ramai fara baterie, sa poata salva datele). Daca o scoti practic biosul se va reseta cu tot cu parola.Nu,nu poti reseta cu programe, a incercat si prietenul meu cu tot felul de programe.Ar mai fi o cale, tot technica, dar imi trebuie un fel de schema cu componentele tale.

| Cristian_Razvan_1999 explică:

L-am desfacut dar nu am gasit bateria.