| Cristian_Razvan_1999 a întrebat:

Salut,am o problema cu leptopul am uitat parola de la bios,am incercat in toate felurile, le-am desfacut de 10 ori si nu am gasit bateria de la bios,am incercat toate felurile si sa dau (insert) dar nu merge si vrea sa pun windows xp si nu pot, as putea face ceva?

1 răspuns:
| ivanhoe a răspuns:

Ori nu sti cum arata bateria de la bios, ori nu l-ai desfacut cum trebuie. Cauta pe internet(you tube) si vezi cum se dezasambleaza modelul tau de laptop. Scoate bateria pentru 5-10 secunde apoi pune-o la loc. Bafta.