| FcSb_Ko_1994 a întrebat:

Mi-am instalat pe pc windows 7 si acum nu-mi mai merge internetul. La inceput, cand l-am instalat imi mergea. dupa ce i-am dat restart... nu a mai mers deloc, dar deloc.nu ma lasa nici sa instalez driverele
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndreiIonut24 a răspuns:

Pai pentru inceput, incearca sa dai un restore sistem. apoi daca vezi ca inca nu merge internetul..incearca sa reinstalezi driverele (presupun ca dupa restore poate merge instalarea) iar daca cumva nu merge..schimbati windowsul si verifica-ti placa de retea..ca poate fi arsa. SUCCES!