| Hamroun a întrebat:

Salut.Am o problema cu niste boxe "CREATIVE" 4+1..Am conectat boxele la unitate si merg doar 2 din ele si nu stiu ce sa le fac.Am selectat la "Realtek HD Audio" 4CH Speackers si o tot nu merg :|. Daca stiti vreo solutie sa vor sa ma ajutati.
http://i.imgur.com/49DzKra.png

FUNDA!

1 răspuns:
| Pricajan_Radu_1994 a răspuns:

Salut.tie acum ti se aude stereo, ai conectat toate mufele la placa audio de la sistemul de boxe la pc cele 3 cabluri de culori verde pentru stereo galben la subwoofer si negru pentru boxele di spate pentru a se auzi 4 + 1