| Fury1 a întrebat:

Salut, am o problema cu PC-ul cand il pornesc se restarteaza de 7 ori consecutiv si apoi se deschide normal la fel cad ii dau restart. S fie de la placa video care e pe DDR3 si placa de baza DDR2!? Am schimbat placa video cu alta tot pe DDR3 si merge ok iar a mea am pus o in alt PC si merge ok, am placa video ATI AMD Radeon HD 5450 1gb si placa de baza Gigabyte Technology Co., Ltd. M61SME-S2L (Socket M2) sa nu fie compatibile?

Stiti care e problema?

Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce sursa ai?

| BadBoy1998 a răspuns:

S-ar putea sa fie placa de baza

| Fury1 explică (pentru BadBoy1998):

Cu o alta placa tot DDR3 functioneaza ok

| HMike a răspuns:

Daca apuca desktopul sa porneasca, ai un keylogger la startup si dupa vreo 7 ture deja e solicitat si nu mai merge happy [antivirusu ma]