| HwK94 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Ieri a fost adus din service,ia schimbat placa de baza si sursa de alimentare pentru ca erau defecte... Dupa un timp de stat pe el se restarteaza,si cand dau sa imi instalez counter strike imi apare cv cu retry si ignore... hdd este nou,tot ieri am instalat primul windows pe hdd, sper sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| HwK94 explică:

Nu lau stricat mai mult crede-ma, inainte nici nu se deshidea, nici windows nu puteam sa instalez deoarece se bloca la a 2a secunda cand il deschideam

| UretuClaudiu a răspuns:

Du-l inapoi la service, pentru ca mai mult ti l-au stricat...asigura-te ca este un service bun.