| DedSecGabbriel a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. In ultimul timp cand descarc orce ia freeze programul cu care descarc, nu conteza ce e tot ia freeze. Si nu am un PC slab, am 8GB de ram, GTX640 si un i3 si 3 Tera stocare. Ce pot sa ii fac sa isi revina?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Diagnosticare hardware, software si retea.

| DedSecGabbriel explică (pentru flixbuster):

Salut! Era de la software, am dat update la toate driverele si si-a revenit.

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Bagă Windows-ul iar, se prea poate să fie băgat de 1 an, 2 și s-a cam dus.

| Codrinn69 a răspuns:

Sfatul meu este reinstalarea windows-ului. Sunt sigur ca o sa-ti mearga totul bine dupa.