| Panteras a întrebat:

Salut am o problema cu router wireless.
Nu stiu de ce routerul wireless nu imi transmite aceeasi putere de internet cum ar trebui.Pe banda larga merge foarte bine,exact ca in contract,dar cand il conectez prin wi-fi merge ingrozitor.
Nu stiu ce sa mai fac cu el, pe zi ce trece merge tot mai greu.
Am sunat la rds dar am facut cv configurari pe care mi le-au spus ei si au zis ca la ei totul merge bine... apoi nu mai stiu ce sa fac, chiar sunt disperat

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce e aia banda larga? De ce folositi termeni de care habar nu aveti?
Nu o sa ai niciodata viteza de pe cablu, pe wireless! Cauta-ti routerul pe Google si vezi ce caracteristici are!

| Bogdanys a răspuns:

Ce model e router-ul?

| Panteras explică:

E un Linksys