| Panteras a întrebat:

Salut am o problema cu routerul wireless din cauza caruia de abia pot naviga pe internet.Routerul nu transmite aceeasi putere de internet.
Beculetul de la intrarea cablului de internet tot timpul ticaie, el ar trebui sa stea constant aprins.
Firmware-ul este ultima versiune...nu mai stiu ce sa fac cu el.
Deabia pot naviga pe internet, la video nu merge aproape deloc.
Un minut de video=o eternitate de asteptat

1 răspuns:
| DiannaDia a răspuns:

Sună la cei de la care l-ai cumpart. Eventual va veni cineva să rezolve problema.