| xlmpq a întrebat:

Salut, am o problema cu routeru. De ceva timp imi merge netu foarte greu pe laptop, si uneori nu imi merge deloc, pe PC merge bine, daca scot cablu de net de la PC si il bag la laptop mere si aici bine, cam ce credeti ca ar putea avea routeru?

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

Probabil vreo probleme cu firewall, nat sau ceva mult mai simplu
ca solutie:
reseteaza-l din butonul ascuns (reset la setari de fabrica nu scos din priza) si apoi reconfigureaza-l