| Dany012 a întrebat:

Salut,am o problema cu stickul usb de 16 gb imi arata doar 2 fisiere care au 3mb in total dar memoria ocupata este de 10 gb.
Am incercat sa dau pe chestia aia hidden files am dat si tot nu-mi vede fisierele.Am windows 7 si am observat ca daca dau la bara de search imi vede fisierele ce dracu are? nu-l pot formata sunt zeci de fisiere pdf pe care le-am scris e munca de cateva luni.

3 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salutare, sunt mai multe motive posibie instaleaza 7zip ca el vede si fisierele ascunse, intri in el si dai la stick si vezi, sau poate o fi stickul stricat la chip si nu mai vrea, daca nu rezolvi intreaba pe-un specialist de calculatoare iti va spune el exact ce are ce ti-am zis eu sunt posibilitati poate or exista probleme si din PC ( calculator) sfatul meu e sa intrebi un specialist si vei afla. Bafta, vei avea nevoie!

| Frank51 a răspuns:

Daca nu ai nevoie de fisierele de pe el FORMATEAZA-L

| MisterTheGamer a răspuns:

Posibil pe stick e un virus am avut si eu asa cu stiku meu controleaza-l cu anti-virusul