| MrEvyls a întrebat:

Salut.Am o problema cu telefonul din cand in cand imi apare "Launcher loading" mi se face ecranul alb si mi se instaleaza o aplicatie automat.Telefonul pe care il am este ALLVIEW Viper.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Poate sa fie un virus sau poate chiar un bug. Dai o resetare la setarile din fabrica. Nu prea este un "tipar" cand iti apare aia fa aia. Cu resetare cam rezolvi tot e singura metoda care o poti face tu de acasa fara sa mergi la service.