| sasukeionut1995 a întrebat:

Salut.
am o problema cu un Allview a4all, nu merg jocurile... caut sa extind memoria interna si ramu-l, folosesc un card de 8 gb pe el.Vreau sa ii fac root si caut un program auto. fara riscuri sau cu mici riscuri de buguri si erori. ast sfaturi si pareri si rezolvarea problemei. RASPUNSUL CEL MAI BUN PRIMESTE FUNDA.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti face restabilirea sistemului direct din telefon fara un program specific. Cauta la setari restabilirea sistemului din fabrica si il restabilesti.

| 15alin15 a răspuns:

Rami nu ii poti extinde, dar poti muta aplicatile pe card, dar nu toate aplicatile iti permite asta. intri la setari-aplicatii-aplicatii-gestionati aplicatiile si acolo dai pe fiecare aplicatie si poti sa le muti pe card. sau inainte de asta sa ii dai o resetare la telefon, sa revi la setarile din fabrica sa se curete un pic. succes