| chrissi a întrebat:

Am o problema cu un hard disk extern de 500 Gb (de la ADATA, modelul Classic CH94). Atunci cand il conectez la PC, nu il vede decat in bara de jos, dreapta, la dispozitive, nu si in my computer. Practic, acum nu mai pot accesa nimic din ce am pe el, si nici nu pot sa il formatez. Stie cineva vreo solutie? Multumesc!

1 răspuns:
| gogυ a răspuns:

Control Panel > Admin Tools > Computer Management > Disk Management, daca e acolo hardul apesi Change Drive Letter & Paths si ii dai o litera