| kolyan7 a întrebat:

Salut,am o problema cu un usb flash,cind o pun la calculatorul meu imi arata toate fisierele ca short coat,va rog mult ajutati-ma sa rezolv problema,imi mai zice ca am unele fisiere pe ea,,desi nu le arata, am incercat sa o formatez si nu se primeste nimic

3 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Iti arata shortcut-uri deoarece alea au fost copiate pe stick. Pentru a rezolva acesta problema mai copiaza odata fisierele pe stick si nu shortcut-urile

| kolyan7 explică (pentru BigG):

Nu...nu am copiat shortcut-urile....am pus pe ea fisiere, dar dupa ce am pus-o la un calculator paremise virusat imi arata pe ea doar shortcut-uri

| MarianaGalan a răspuns:

Da un search avansat pe stick si apoi mergi in Folderul Advanced Search si vezi acolo daca ai fisierele : http://www.sendspace.com/file/yt00mu