| Alec86445533324422 a întrebat:

Salut!
Am o problema cu Wi-Fi-ul la telefon. Eu pot spre exemplu sa ma uit pe Youtube/Netflix. Pot sa vb și pe video pe WhatsApp fara probleme. Ideea e ca, aplicatii simple cum ar fi Google Translate sau o aplicatie de vreme nu vor functiona pana nu voi aprinde datele mobile. Help

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Nu funcționează deloc pe Wi-Fi, sau nu funcționează bine?
Nu ai pus vreo permisiune aiurea pentru Wi-Fi, sau la respectivele aplicații?

Daca YouTube merge, clar nu e o problema cu Wi-Fi-ul.

Șterge aplicațiile, foloseste CCleaner sau alt program asemanator pentru a curata fișierele cache și eventual setarile, reinstalează, si vezi dacă s-a rezolvat.