| mk900 a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger. Daca scot pe cineva din lista de ignore, voi primi mesajele pe care mi le-a trimis persoana respectiva cat timp era in lista de ignore?
I-am dat ignore fara sa stie unui coleg incredibil de enervant, dar el mi-a trimis niste date importante, de care am mare nevoie. E posibi sa le primesc daca il scot de la ignore?

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu vei primi nimic din perioada cat a fost pus pe ignore.

| semix a răspuns:

Salut. daca el ti.a trimis datele inainte ca tu sa.i fi dar ignore poti sa le vezi / F3 sau in arhive. bafta big grin

| Alle15 a răspuns:

Incearca,cred ca Da!

Răspuns utilizator avertizat
| Alycaaaa a răspuns:

Daca il ai in igg si nu mai primesti mesaje de la el, doar daca il ai in adress book mai poti primi mesaje de la el.

| Vladuţ_1894 a răspuns:

Nu le vei primi :-s odata ce i.ai dat ignore nu ii mai poti primi mesajele. ai putea sa ii ceri iar datele importante big grin