| KlauDyU0109 a întrebat:

Salut,am o problema cu yahoo messenger nu pot sa ma mai loghez pe contul meu pentru ca imi da eroarea asta:
We can't sign you in to Yahoo Messenger.
There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.
Cred ca ati intalnit foarte multi problema asta la messenger,am incercat sa schimb data la pc(am auzit ca functioneaza),am incerca treaba aia cu internet explorer dar cand ajung la "Use a proxy server for your LAN" am vazut pe internet ca trebuie sa apas pe Advanced si sa verific daca ce este in casutele alea este ok,dar eu nu am nimic in ele, am reinstalat messenger, am scos alta versiune si nimic. Mie emailul imi merge si internetul la fel.
Va rog ajutati-ma m-am saturat sa stau fara mess.
P.S: Ma scuzati ca am postat in aceasta categorie dar este cea mai populata.

1 răspuns:
| BoYkAn a răspuns:

Dezinstaleaza mess-ul si baga altul versiune diferita si va merge happy