| Smile2530 a întrebat:

am o problema daca ma poate ajuta cineva..in urma cu 2 zile mi-am dezinstalat messengerul pentru ca aveam memoria full in C....intre timp am rezolvat problema dar acum nu mai pot reinstala messu..il iau dupa net si cand dau Run imi da o eroare:error lauching installer. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| harhas a răspuns:

Incearca sa scoti pe desktop installerul si incearca din nou!

| Smile2530 explică (pentru harhas):

Iti multumesc mult! merge happy

| Smile2530 explică (pentru harhas):

Mai am o mica problema...cand incepe sa se instaleze si se incarca liniutele acelea..nu mi se mai incarca ultimele 2...nu stiu dc sad.ce aiurea daca ma poti ajuta happy