| hardybyt a întrebat:

Salut, am o problema de cateva zile. Cand fac full scren pe siteuri gen youtube,peteava, triluilu, etc, imi apare jos bara de activitati. Cum fac sa nu imi mai apara acolo fara sa dau auto-hide?
Am windows 7.
Va dau funda daca ma ajuta raspunsul!
Vreau sa imi dati mai multe detalii, gen daca trebuie sa intru prin setari avansate, sa imi spuneti cum fac asta.

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci ca si eu tot windows 7 am si am aceeasi problema cu bara asta doar cu auto-hide merge

| LalaZu11 a răspuns:

Buna! Eu nu am Windows 7, dar cred ca stiu cum trebuie sa rezolvi.Trebuie sa astepti putin ca sa iti dispara. Daca nu merge, raspunde-mi la raspuns. fundita?