| katana21 a întrebat:

Am si eu o problema fiindca cateodata windows-ul daca nu am task managerul activ nu ma lasa sa apas click daca intru in ceva Ex Minecraft apas pe Play apare ca apas pe Play dar nu executa actiunea si mai este o problema atunci cand Sunt pe YouTube (Stiti cand puneti mousu-l pe video apare bara aia in sus ) la mine aceea bara nu se ridica si daca vreau sa dau "Sari peste anunt nu merge dar aceste probleme nu sunt numai la Browser sunt si la celelalte programe va rog frumos ajutati-ma cel care ma va ajuta o sa ii dau 1 euro (Cosmote) si Vot si Funda la raspuns doar daca merge Va multumesc si Sper sa ma ajutati ( Va pot da si in Orange si in Vodafone daca raspunsul ma ajuta )

1 răspuns:
| LeMike a răspuns:

Cred ca ar putea fi din cauza virusilor care au stricat windows-ul inceraca sa reformatezi pc sa vezi daca merge!