| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema. De curand am primit o tableta adusa din Belgia.Are ca sistem de operare ANDROID 4.0. Totul bine si frumos pana cand am instalat un joc si a inceput sa îsi dea restart intr'una fara nici un motiv. În spate, am un buton

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Se poate sa fie eroare de soft, dai setari-resetare la setarile din fabrica. Daca nu isi revine cauta un buton de reset pe ea si daca nici asa, nu merge, du-o l-a garantie.