| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema. De curand am primit o tableta adusa din Belgia.Are ca sistem de operare ANDROID 4.0. Totul bine si frumos pana cand am instalat un joc si a inceput sa îsi dea restart intr'una fara nici un motiv. În spate, am un buton "reset'.Am dat pe el de n ori.Doar se restarteaza si nici o schimbare.Am reusit sa sterg acel joc, dar degeaba.Cum intru in meniu, se restarteaza.Tin sa mentionez ca nu este incarcatorul original.Am intrat si in meniul acela (Vol up+Vol down+Butonul On/Off)..si nu pot naviga up/down din butoanele de volum.DAU FUNDA CELUI CE MA POATE REZOLVA.

3 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Dezinstealeaza jocul rapid, dupa care da un restart la sistem.

| k1Do0 a răspuns:

Sfat : Mergi cu tableta la un servis sa ti-o formateze ei.

Uite daca vrei sa incerci tu iti dau eu tutorial!

Video: http://www.youtube.com/watch?v=sC51Fr_UseM

:D Funda

| k1Do0 a răspuns:

Tutorial de formatare : http://www.youtube.com/watch?v=sC51Fr_UseM

Eu te sfatuies sa il duci la un centru sa ti-l formateze!